De afgelopen tijd op Panta Rhei:

12 dec10.10-12.10 uur: Jongerenrechtbank zitting 4
12 dec13.00-16.00 uur: training jongerenrechtbank (diverse leerlingen)
11 dec10.10-12.10 uur: Verwenochtend en winterse wandeling Klaasje Zevenster (klas 4G)
10 dec9.00-12.30 uur: training jongerenrechtbank (diverse leerlingen)
06 decExcursie Rijksmuseum leerjaar 3
06 dec16.15-17.30 uur: rapportgesprekken onderbouw
06 dec9.00-12.30 uur: training jongerenrechtbank (diverse leerlingen)
06 dec13.00-15.30 uur: training jongerenrechtbank (diverse leerlingen)
04 dec16.15-17.30 uur: rapportgesprekken onderbouw
03 dec14.00-16.30 uur: training jongerenrechtbank (diverse leerlingen)
03 dec15.15-21.00 uur: rapportgesprekken onderbouw
03 decExcursie Rijksmuseum leerjaar 3
02 dec16.15-17.30 uur: rapportgesprekken onderbouw
02 decExcursie Rijksmuseum leerjaar 3
28 nov15.00-17.00 uur: Workshop B├Ęta&TechMentality genodigden
25 novSO week/Periodetoetsenweek bovenbouw t/m 29 nov
19 nov12.10-12.40 uur: leerlingenlunch klas 1
19 nov12.10-15.30 uur: rondje cultuur leerjaar 2
15 nov16.15-17.00 uur: LOB-gesprekken leerjaar 4
13 novStart project 1 Showtime leerjaar 3 t/m 15 nov
13 nov14.15-16.45 uur: Meet & Greet voor leerlingen in groep 8
13 nov15.15-17.00 uur: tapasmiddag voor directie, IB'ers en docenten van groep 7 en 8
13 nov16.15-17.00 uur: LOB-gesprekken leerjaar 4
12 nov12.10-12.40 uur: leerlingenlunch onderbouw voor geselecteerde leerlingen
12 nov15.15-17.00 uur: LOB-gesprekken leerjaar 4
11 nov16.15-17.00 uur: LOB gesprekken leerjaar 4
06 nov8.30-10.10 uur: bezoek Ziekenhuis Amstelland, klas 3 mavo en klas 4 mavo
05 nov18.15-21.30 uur: scholenmarkt leerjaar 4
31 oktHerkansing maatschappijleer (leerjaar 4)
30 oktCITO leerjaar 1 t/m 01 nov
29 okt13.00-13.30 uur: leerlingenlunch klas 3
21 oktHerfstvakantie t/m 25 okt
17 okt10.10-12.10 uur: Jongerenrechtbank zitting 2
15 okt13.00-13.30 uur: leerlingenlunch klas 4 voor geselecteerde leerlingen
02 okt(Vanaf) 9.00 uur: schoolfotograaf leerjaar 2 + 4 (+ rest leerjaar 1 +3 + ISK)
25 sep13.30-15.10 uur: Gastles door Kinderrijk over voeding klas 4G
20 sepKlassen 3a, 3b, 3c, 3d en 3e (D&P) les volgens rooster
19 sepLessen vervallen voor klassen 3a, 3b, 3c, 3d en 3e (D&P)
18 sepWerkweek leerjaar 3 klas 3g, 3h, 3k, 3l en 3m (TEC en MAVO) t/m 20 sep
18 sepWerkweek leerjaar 1 klas 1c, 1g en 1h t/m 20 sep
16 sepBerlijnreis 4-mavo t/m 20 sep
16 sepWerkweek leerjaar 3 klas 3a, 3b, 3c, 3d en 3e (D&P) t/m 18 sep
16 sepWerkweek leerjaar 1 klas 1a, 1b, 1l en 1m t/m 18 sep
13 sep16.15-17.30 uur: kennismakingsgesprekken leerjaar 1 + 3 + ISK-A + ISK-B tussen leerling, ouder(s)/verzorger(s) en mentor
12 sep18.00-21.00 uur: kennismakingsgesprekken leerjaar 3 tussen leerling, ouder(s)/verzorger(s) en mentor
12 sep19.30-21.00 uur: plenaire ouderavond leerjaar 4
11 sep16.15-17.30 uur: kennismakingsgesprekken leerjaar 1 + 3 + ISK-A + ISK-B tussen leerling, ouder(s)/verzorger(s) en mentor
10 sep15.15-18.00 uur: kennismakingsgesprekken leerjaar 3 tussen leerling, ouder(s)/verzorger(s) en mentor
10 sep19.30-21.00 uur: plenaire ouderavond leerjaar 2
10 sep15.15-21.00 uur: kennismakingsgesprekken leerjaar 1 + ISK-A + ISK-B tussen leerling, ouder(s)/verzorger(s) en mentor
09 sep(Vanaf) 9.00 uur: schoolfotograaf leerjaar 1 + 3 + ISK
09 sep16.15-17.30 uur: kennismakingsgesprekken leerjaar 1 + 3 + ISK-A + ISK-B tussen leerling, ouder(s)/verzorger(s) en mentor
30 augStart lessen volgens rooster
29 augLeerjaar 1 verzamelen op school + sportdag Griffioen
29 aug9.30-11.30 uur: introductieprogramma leerjaar 2
29 aug10.00-11.30 uur: mentormoment leerjaar 3
29 aug13.00-14.20 uur: mentormoment leerjaar 4
28 aug10.30-13.00 uur: start leerjaar 1 in aula met mentor
28 augLeerjaar 2 verzamelen op school + bowlen
28 augLeerjaar 3 start in aula + sportdag Griffioen
28 aug10.00-11.30 uur: start leerjaar 4 met mentor

 
 
 

Cookiebeleid - Privacy statement - Disclaimer