De afgelopen tijd op Panta Rhei:

21 junBankrasfestival
18 junHerkansingen CSE (BBL, KBL en mavo) t/m 20 jun
15 junHerkansingen CSPE (BBL en KBL) t/m 21 jun
14 junTerugkomdag leerjaar 4 (8.30-11.00 uur)
13 junUitslag CSE (bekendmaking 15.30 uur)
08 junRekentoets leerjaar 3
07 junRekentoets leerjaar 4 (4de kans)
06 junVoorlopige uitslag CPSE
06 junToelatingsdag profielprogramma sport
05 junToelatingsdag profielprogramma expressie/koken
04 junToelatingsdag profielprogramma game & technologie
04 junCITO leerjaar 1, 2 en 3 t/m 06 jun
21 meiVrije dag (Tweede Pinksterdag)
14 meiCentraal Schriftelijk Examen (CSE) t/m 29 mei
30 aprMeivakantie t/m 11 mei
27 aprVrije dag (Koningsdag)
26 apr9.00 uur: tekenen eindlijst leerjaar 4 met mentor
25 aprBeslissing ronde 2, kernpr. Amstelland & De Ronde Venen
24 apr17.00-19.30 uur: presentatie sectorwerkstukken
18 aprInschrijfmiddag/-avond (19.00-20.30 uur)
17 aprAanmelden tweede ronde kernprocedure Amstelland & De Ronde Venen t/m 18 apr
16 aprPraktijkexamens (CSPE) BBL t/m 25 apr
16 aprExamentrainingen KBL t/m 25 apr
13 aprExamentrainingen mavo t/m 25 apr
12 aprBeslissing tweede ronde, kernprocedure Amsterdam
12 aprBeslissing ronde 1, kernpr. Amstelland & De Ronde Venen
11 apr15.00-18.00 uur: rapportgesprekken bovenbouw
11 apr13.20 uur: herkansing SO2/5 (bovenbouw)
10 apr15.15-21.30 uur: rapportgesprekken bovenbouw
09 aprKernprocedure Amsterdam t/m 10 apr
05 aprBeslissing eerste ronde, kernprocedure Amsterdam
05 aprDeadline inschrijven herkansing SO2/5 (bovenbouw)
04 aprPraktijkexamens (CSPE) leerjaar 4 KBL t/m 13 apr
04 aprPraktijkexamens leerjaar 4 mavo t/m 12 apr
04 aprExamentrainingen BBL t/m 13 apr
02 aprVrije dag (Tweede Paasdag)
29 mrtOudermiddag (Leerjaar 1+2) 15.15-17.45 uur
29 mrtStagedag leerjaar 3 (vanaf nu iedere donderdag)
29 mrtMavo4 leerlingen tekenen naar Moco Museum in Amsterdam
27 mrtOudermiddag, -avond (Leerjaar 1+2) 15.15-21.45 uur
22 mrtOnderbouw: projectweek
19 mrtBovenbouw: SO-week (SO2/SO5) t/m 23 mrt
14 mrtInschrijfmiddag/-avond (16.00-19.00 uur)
12 mrtAanmelden eerste ronde kernprocedure Amstelland & De Ronde Venen t/m 16 mrt
09 mrtDeadline keuze beroepsgericht programma leerjaar 3
07 mrtInschrijfmiddag en -avond (16.00-19.00 uur)
05 mrtAanmelden eerste ronde kernprocedure Amsterdam t/m 16 mrt
05 mrtProefexamenweek 2 leerjaar 4 t/m 07 mrt
26 febVoorjaarsvakantie t/m 02 mrt
22 febDeel leerjaar 3 afdeling Z&W en Techniek naar Het Slimste Huis in Alkmaar
22 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
21 febLeerjaar 4 afdeling Z&W excursie naar Corpus in Leiden
21 feb13.30-16.30 uur: profielmiddag (leerlingen groep 8)
20 feb10.00-12.00 uur: schoolfotograaf leerlingen leerjaar 4
16 febEinde lessen 12.20 uur
15 febLeerlingen derde leerjaar Applicatie & Media excursie Apple (11.00-14.00 uur)
15 febDeel leerjaar 3 afdeling Z&W en Techniek naar Het Slimste Huis in Alkmaar
15 febLeerlingen derde leerjaar Applicatie en Media excursie Apple (10.50-13.30 uur)
15 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
09 febSchoolfeest onderbouw (19.30-22.30 uur)
08 febLOB gesprekken leerjaar 2 (hele dag)
08 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
07 febLesjesmiddag (13.30-16.30 uur)
07 febRondje bovenbouw leerjaar 2 (LOB) 08.45-10.00 uur
07 febProefexamenweek 1 leerjaar 4 t/m 09 feb
02 febLeerlingen vierde leerjaar Applicatie en Media excursie Apple (10.50-13.30 uur)
01 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
22 janVrije dag
20 janOpen dag (11.00-14.00 uur)
19 janOpen dag (18.00-21.00 uur)
19 janEinde lessen eerder
11 janRapportgesprekken leerjaar 3 en 4 (15.15-18.00 uur)
10 janRapportgesprekken leerjaar 3 en 4 (15.15-21.30 uur)
08 janEinde lessen 15.30 uur
25 decKerstvakantie t/m 05 jan
22 decKerstactiviteit/jaarafsluiting
21 decEinde lessen eerder
21 decKerstdiner
15 decBovenbouw start lessen 11.20 uur
14 decMavo leerjaar 3 + 4 excursie naar Duitsland
14 decOudermiddag/-avond leerjaar 1+2+ISK (15.15-21.30 uur)
13 decLeerjaar 4 Zorg & Welzijn, excursie Dolhuys en In het donker gezien
12 decNaschoolse sport leerjaar 3 (basketbal)
12 decOudermiddag leerjaar 1+2+ISK (15.15-17.45 uur)
04 decOnderbouw: toets-/projectweek t/m 08 dec
04 decBovenbouw: SO-week (SO1/SO4) t/m 08 dec
30 novGedeelte leerjaar 3 naar Den Haag
22 novHerexamen maatschappijleer 1 leerjaar 4 (13.20 uur)
16 novGedeelte leerjaar 3 naar Den Haag
14 novNaschoolse sport leerjaar 3 (voetbal)
09 novScholenmarkt leerjaar 4 (19.00 uur)
07 novEinde lessen 12.20 uur
06 novSluiting aanmelding herexamen maatschappijleer 1 leerjaar 4
02 novGedeelte leerjaar 3 naar Den Haag
23 oktHerfstvakantie t/m 27 okt
19 oktStart aanmelding herexamen maatschappijleer 1 leerjaar 4
19 oktISK oudermiddag (15.00-17.00 uur)
18 oktCITO leerjaar 1 t/m 20 okt
12 oktGedeelte leerjaar 3 naar Den Haag
12 oktStudie-experience Zaandam voor leerjaar 3 + mentoren
11 oktInhaaldatum schoolfotograaf (11.00-11.45 uur)
05 oktPlenaire ouderavond leerjaar 2 (19.30 uur)
04 oktSchoolfotograaf leerjaar 2+4 (vanaf 9 uur)
03 oktNaschoolse sport leerjaar 3 (fitness)
25 sepKennismakingsgesprekken leerjaar 3 tussen leerling, ouder(s)/verzorger(s) en mentor t/m 29 sep
18 sepWerkweek leerjaar 1+3+4mavo t/m 22 sep
14 sepOudermiddag leerjaar 1 + ISKa+b (15.15-17.45 uur)
13 sepHerkansing SO3 beroepsgericht (13.20 uur)
12 sepOudermiddag en -avond leerjaar 1 + ISKa+b (15.15-21.30 uur)
11 sepSchoolfotograaf leerjaar 1+3+ISK (vanaf 9 uur)
07 sepIntroductie leerjaar 1+2 t/m 08 sep
07 sepIntroductie leerjaar 3+4
06 sepRoosters ophalen