De komende tijd op Panta Rhei:

do 14 decOudermiddag/-avond leerjaar 1+2+ISK (15.15-21.30 uur)
do 14 decMavo leerjaar 3 + 4 excursie naar Duitsland
vr 15 decBovenbouw start lessen 11.20 uur
do 21 decEinde lessen eerder
do 21 decKerstdiner
vr 22 decKerstactiviteit/jaarafsluiting
ma 25 decKerstvakantie t/m vr 05 jan
ma 08 janEinde lessen 15.30 uur
vr 19 janOpen dag (18.00-21.00 uur)
vr 19 janEinde lessen eerder
za 20 janOpen dag (11.00-14.00 uur)
ma 22 janVrije dag
do 01 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
vr 02 febLeerlingen vierde leerjaar Applicatie en Media excursie Apple (10.50-13.30 uur)
wo 07 febLesjesmiddag (14.00-16.30 uur)
wo 07 febRondje bovenbouw leerjaar 2 (LOB) 08.45-10.00 uur
wo 07 febProefexamenweek 1 leerjaar 4 t/m vr 09 feb
do 08 febLOB gesprekken leerjaar 2 (hele dag)
do 08 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
vr 09 febSchoolfeest onderbouw (20.00-22.30 uur)
do 15 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
do 15 febLeerlingen derde leerjaar Applicatie en Media excursie Apple (10.50-13.30 uur)
vr 16 febEinde lessen 12.20 uur
do 22 febDeel leerjaar 3 workshop De Gouden Roos (stadschouwburg)
ma 26 febVoorjaarsvakantie t/m vr 02 mrt
ma 05 mrtProefexamenweek 2 leerjaar 4 t/m wo 07 mrt
vr 09 mrtDeadline keuze beroepsgericht programma leerjaar 3
ma 19 mrt Onderbouw: toets-/projectweek t/m vr 23 mrt
ma 19 mrtBovenbouw: SO-week (SO2/SO5) t/m vr 23 mrt
do 29 mrtOudermiddag (Leerjaar 1, 2 en ISK) 15.15-17.45 uur
do 29 mrtStagedag leerjaar 3 (vanaf nu iedere donderdag)
ma 02 aprVrije dag (Tweede Paasdag)
di 03 aprStart lessen bovenbouw 11.20 uur
di 03 apr15.15-21.30 uur: rapportgesprekken bovenbouw
wo 04 aprExamentrainingen BBL t/m vr 13 apr
wo 04 aprPraktijkexamens (CSPE) leerjaar 4 KBL t/m vr 13 apr
wo 04 aprPraktijkexamens leerjaar 4 mavo t/m do 12 apr
do 05 aprDeadline inschrijven herkansing SO2/5 (bovenbouw)
wo 11 apr13.20 uur: herkansing SO2/5 (bovenbouw)
vr 13 aprExamentrainingen mavo t/m wo 25 apr
ma 16 aprExamentrainingen KBL t/m wo 25 apr
ma 16 aprPraktijkexamens (CSPE) BBL t/m wo 25 apr
do 26 apr9.00 uur: tekenen eindlijst leerjaar 4 met mentor
vr 27 aprVrije dag (Koningsdag)
ma 30 aprMeivakantie t/m vr 11 mei
ma 14 meiCentraal Schriftelijk Examen (CSE) t/m di 29 mei
ma 21 meiVrije dag (Tweede Pinksterdag)
ma 04 junCITO leerjaar 1, 2 en 3 t/m wo 06 jun
wo 06 junVoorlopige uitslag CPSE
do 07 junRekentoets leerjaar 4 (4de kans)
wo 13 junUitslag CSE (bekendmaking 15.30 uur)
do 14 junTerugkomdag leerjaar 4 (8.30-11.00 uur)
vr 15 junHerkansingen CSPE (BBL en KBL) t/m do 21 jun
ma 18 junHerkansingen CSE (BBL, KBL en mavo) t/m wo 20 jun
vr 22 jun19.30 uur: eindvoorstelling leerlingen keuzevak Podium (theather Griffioen)
vr 29 junUitslag herkansingen CS(P)E
ma 02 julSO-week (bovenbouw) t/m vr 06 jul
ma 09 julProjectweek (onder- en bovenbouw) (11.20 uur start project) t/m vr 13 jul
di 10 julSportdag leerjaar 3 (11.00 uur)
di 10 julCijferstop leerjaar 3
do 12 julDiplomering
ma 16 julRoostervrije dag
ma 16 julRapportgesprekken op afspraak (14.00-17.30 uur) (onder- en bovenbouw)
di 17 julRapport uitdelen en mentoruitje
wo 18 julBoeken inleveren